WYBIERZ LITERĘ

Leksykona masażu na Facebook'u

Lurgus

Lurgus; sklep internetowy występujący pod domeną www.dlamasazu.pl działający na rynku polskim od 2011 roku. Zajmuje się sprzedażą i dystrybucją akcesoriów i sprzętu do wyposażenia gabinetów masażu i rehabilitacyjnych oraz literatury i płyt DVD z zakresu masażu. W ofercie handlowej firmy Lurgus znajdują się produkty najwyższej jakości czołowych polskich i zagranicznych firm. Firma Lurgus współpracuje z czołowymi liderami opinii z branży masażu w Polsce, z wykładowcami wyższych uczelni,  autorami czołowych publikacji o masażu.

   Dyrektorem firmy Lurgus jest Grzegorz Sanocki,

      W codziennej działalności współpracuje z partnerami branżowymi: Body Work Piotr Szczotka, Centrum Szkolenia Anatomic, Fizjopedia.pl, Leksykonmasazu.pl, Wydawnictwa WSEiT, LNE & spa, e-Masaz.pl, Szkoła Masażu Bio-Relax, Centrum Terapii i Kształcenia Metodą Dorna, PRO school, Gabinety.e-masaz.pl, Fizjo.e-Masaz.pl, Reh.e-Masaz.pl.

      Współpracuje z polskimi producentami akcesoriów, kosmetyków i sprzętu do masażu, m.in.: Habys, ABC-N-System, AD Mode, Lemon, Medimark, MOV, Produkty Naturalne, Rudiger, Tech-Med, Alba Thyment, Kanu Nature, KTC, Ziaja.
       Firma Lurgus wspiera działalność Studenckich Kół Naukowych.

     Od 2011 roku Firma jest sponsorem, partnerem i aktywnym uczestnikiem większości imprez z zakresu masażu, rehabilitacji i kosmetologii, m.in.: Ogólnopolskie Konferencje Metodyczno - Naukowo - Przedmiotowych w Łodzi, organizowane przez Wyższą Szkołę Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi, Międzynarodowe Kongresy LNE & spa, organizowane dwa razy w roku w Krakowie pod hasłem Uroda – Edukacja – Profesjonalizm, Forum Profesjonalnego Masażu oraz Konferencji Bodywork organizowanych przez Szkołę Policealną Integracyjną Masażu Leczniczego Nr 2 w Krakowie.

 

     W 2017 roku na XI Ogólnopolskiej Konferencji – Naukowo - Przedmiotowej organizowanej przez Wyższą Szkołę Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi została uhonorowana przez Kapitułę Konferencji Masażystów statuetką i dyplomem za wkład w rozwój i popularyzację masażu w Polsce.

 

   W listopadzie 2019 roku na II Ogólnopolskiej Konferencji Masażu dla Szkół Medycznych w Jaśle Firma została uhonorowana tytułem Przyjaciel Klubu „Ludzie Masażu” „za współfinansowanie i patronat organizacyjny Konferencji Metodyczno-Naukowo-Przedmiotowych dla nauczycieli przedmiotu Masaż i słuchaczy kierunku Technik Masażysta”. W imieniu Rady Redaktorów leksykonmasazu.pl i Administratora Klubu „Ludzie Masażu” dyplom i statuetkę wręczył Leszek Magiera.

 

     Przyjaciel Klubu "Ludzie Masażu" w Polsce.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:
www.leksykonmasazu.pl (2015-2020)
Leszek Magiera. Leksykon masażu i terminów komplementarnych. 2015-2020

 

ZMIANA W DYSTRYBUCJI KSIĄŻEK WYDAWNICTWA BIO-STY ...

Z dniem 1 października 2021 roku Oficjalnym i wyłącznym dystrybutorem książek wydawnictwa BIO-STYL i REHMED na terenie Polski zostaje firma Med Store z siedzibą w Krakowie. ... czytaj więcej czytaj więcej

02 Fizjologia zjawisk biologicznych zachodzących ...

Fizjologia zjawisk biologicznych zachodzących pod wpływem sprężystego odkształcania tkanek czytaj więcej czytaj więcej

01 Fizjologia zjawisk biologicznych zachodzących ...

Fizjologia zjawisk biologicznych zachodzących pod wpływem sprężystego odkształcania tkanek czytaj więcej czytaj więcej

„Siódmy zmysł” czy masaż medyczny może wsp ...

„Siódmy zmysł” czy masaż medyczny może wspomagać połączenia między mózgiem, a układem odpornościowym czytaj więcej czytaj więcej

Oferta BIO-STYL

Firma wydawnicza Bio- styl przedstawia ofertę książek z zakresu masażu. Wszystkie książki posiadają… recenzje. Zapraszamy do księgarni„ w całej Polsce i księgarni inter ... czytaj więcej czytaj więcej

Bio-Styl

W Leksykonie masażu została opisana firma wydawnicza Bio-Styl Leszek Magiera czytaj więcej czytaj więcejWarto wiedzieć

INFO REGIONALNE

Partnerzy

Bio-Relax Habys Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii