WYBIERZ LITERĘ

Leksykona masażu na Facebook'u

Lizik-Kwaśniewska Agnieszka

Lizik-Kwaśniewska Agnieszka; mgr fizjoterapii, terapeutka  Integracji Sensorycznej, specjalistka masażu leczniczego, zasłużony nauczyciel masażu.

    Absolwentka kierunku Fizjoterapia Akademii Wychowania Fizycznego.
 
    W 2006-2012 nauczyciel masażu i przedmiotów zawodowych na profilach Fizjoterapia, Masaż Leczniczy, Biomasaż w Policealnym Studium Zawodowym ŻAK Koninie.

     Od 2006 roku nauczyciel masażu na kierunku Technik Masażysta Wielkopolskiego Samorządowego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Koninie (dawniej Zespół Szkół Medycznych).
    W 2009 roku z okazji 40-lecia Zespołu Szkół Medycznych została wyróżniona za pracę dydaktyczną przez Dyrektora Placówki.

    Od 2008 roku uczestniczy w Programie Integracji Społecznej w Gminie Skulsk, realizując działania w zakresie „Rehabilitacja w domu pacjenta - usługa dla osób starszych.

    Od 2009 roku prowadzi prywatną działalność fizjoterapeutyczną  ALK-MED w Popielewo k. Konina.

    Terapeuta SI (Integracji Sensorycznej) i fizjoterapeutka w Przedszkola nr 32 z oddziałami integracyjnymi w Koninie.

    Od 2010 roku uczestniczka wykładów i warsztatów z zakresu masażu Ogólnopolskiej Konferencji Metodyczno-Naukowo-Przedmiotowej w Łodzi organizowanej przez Wyższą Szkołę Biznesu i Nauk o Zdrowiu. Hasłem przewodnim konferencji jest rola masażu we współczesnej medycynie, kosmetologii, odnowie biologicznej oraz Spa w Polsce i na świecie.

    W 2015 roku aktywna uczestniczka VI Spotkania Przedmiotowo-Metodycznego pod hasłem „Spotkanie z masażem – leczenie, pielęgnacja, odnowa biologiczna” dla nauczycieli i uczniów realizujących zajęcia dydaktyczne na kierunku Technik Masażysta, zorganizowanego przez Wielkopolskie Samorządowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Gnieźnie, na którym wygłosiła referat pt Masaż taktylny jako jedna z form terapii dzieci niepełnosprawnych.

    Od 2015 roku nauczyciel masażu w ramach przedmiotu Kosmetyka pielęgnacyjna i upiększająca twarzy, szyi i dekoltu, na kierunku Technik Usług Kosmetycznych Publicznej Policealnej Szkoły Kosmetycznej ŻAK w Koninie.

    Uczestniczka corocznych spotkań integracyjno-kulturalno-rozrywkowych nauczycieli masażu, odbywających się w ostatni weekend sierpnia:
- Sztum 2015 - organizator Cezary Nenczak
- Gniezno 2016 - organizator Lucyna Nagórska
- Ostrów Wielkopolski 2017 – organizatorzy Jacek Pieczyński, Tomasz Kuczma
- Inowrocław 2018 -  organizatorzy Dariusz Fielek, Dariusz Chełminiak, Krzysztof Kos

    W 2017 roku członek komisji konkursowej jako przedstawiciel Rady Pedagogicznej w celu wyłonienia kandydata na stanowisko Dyrektora Wielkopolskiego Samorządowego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Koninie.

    W 2018 roku kierownik turnusu rehabilitacyjnego dla młodzieży i dorosłych zorganizowanego przez Fundację Mielnica w Przyjezierzu, gmina Jeziora Wielkie, województwo kujawsko-pomorskie.
 

    W latach 2017-2018 uczestniczka dwuletniego Ogólnopolskiego Collegium Masażu Medycznego przy Wyższej Szkole Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi. Inicjatywa skierowana jest do nauczycieli masażu, a jej celem jest podnoszenie kwalifikacji i poznanie najnowszych osiągnięć w stosowaniu masażu w jednostkach chorobowych. Wykładowcami Collegium są mgr Henryk Pawlak i mgr Sara Jóźwik.

 

     Członek Klubu „Ludzie Masażu"
        Nr karty członkowskiej 135/KLM/P/2017
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Źródło:
www.leksykonmasazu.pl 2017
Magiera Leszek. 2017. Leksykon masażu i terminów komplementarnych. Bio-styl, Kraków

ZMIANA W DYSTRYBUCJI KSIĄŻEK WYDAWNICTWA BIO-STY ...

Z dniem 1 października 2021 roku Oficjalnym i wyłącznym dystrybutorem książek wydawnictwa BIO-STYL i REHMED na terenie Polski zostaje firma Med Store z siedzibą w Krakowie. ... czytaj więcej czytaj więcej

02 Fizjologia zjawisk biologicznych zachodzących ...

Fizjologia zjawisk biologicznych zachodzących pod wpływem sprężystego odkształcania tkanek czytaj więcej czytaj więcej

01 Fizjologia zjawisk biologicznych zachodzących ...

Fizjologia zjawisk biologicznych zachodzących pod wpływem sprężystego odkształcania tkanek czytaj więcej czytaj więcej

„Siódmy zmysł” czy masaż medyczny może wsp ...

„Siódmy zmysł” czy masaż medyczny może wspomagać połączenia między mózgiem, a układem odpornościowym czytaj więcej czytaj więcej

Oferta BIO-STYL

Firma wydawnicza Bio- styl przedstawia ofertę książek z zakresu masażu. Wszystkie książki posiadają… recenzje. Zapraszamy do księgarni„ w całej Polsce i księgarni inter ... czytaj więcej czytaj więcej

Bio-Styl

W Leksykonie masażu została opisana firma wydawnicza Bio-Styl Leszek Magiera czytaj więcej czytaj więcejWarto wiedzieć

INFO REGIONALNE

Partnerzy

Bio-Relax Habys Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii